Hlasuj v rubrice Velký soutěžky!!! Hlas se do Lovelyyy klubu!!!

Vlasy a účesy 5

29. listopadu 2006 v 14:33 | Babetka |  Beauty & Poradna

Klikaté pěšinky

1. Nejdříve si udělejte cicak pěšinku, vlasy stáhněte do culíku a účes zpevněte pomocí laku na vlasy nebo tužidla. Potom si připravte práškové oční stíny ve svojí oblíbené barvě, lehce navlhčete štěteček a stíny pečlivě naneste na pěšinku.
2. I obyčejná pěšinka může vypadat úplně jinak! Pěšinku veďte přesně uprostřed hlavy směrem od čela k temeni a vlasy setněte do culíku. Na pěšinku nalepte speciálním lepidlem na řasy štrasové kamínky, nechte je zaschnout a vlasy ještě natužte lakem.
3. Vlasové tetování je něco, s čímž budete všude středem pozornosti. Vlasy si rozdělte na jedné straně pěšinkou, rozetřete do nich trochu tužidla a těsně ke kořínkům pečlivě nalepte vlasové tetování. Nakonec účes přestříkejte lakem.
4. S třpytkami ve vlasech budete na každé párty k nepřehlédnutí. Na jedné straně si učešte rovnou pěšinku, zafixujte ji tužidlem a zvýrazněte ji větším množstvím gelu s flitry. Gel můžete pomocí hřebenu lehce rozetřít i do ostatních vlasů.
5. Vytvořte si pěšinku s libovolně velkým zubatým vzorem. Prameny vlasů, které tvoří pěšinku, stáhněte na pravé i levé straně gumičkami a potom je sponkami upevněte do účesu. Zbylé vlasy nechte volně splývat a celý účes zafixujte lakem.
6. Vlasy si vyfoukejte do hladka, pomocí hřebenu začněte vytvářet cikcak vzor a fixujte ho vlasovým voskem. Dejte si záležet, aby byla pěšinka co nejvíce pravidelná. Vlasy od temene dolů nechte rozpuštěné a jen lehce do nich naneste tužidlo.
7. Se dvěma pěšinkami budete působit neskutečně romanticky. Na úrovni spánků vytvořte na pravé i levé straně pěšinku. Horní oddělené vlasy sepněte gumičkou do culíku a zpevněte je tužidlem. Ostatní vlasy důkladně rozčešte a nechte rozpuštěné.
8. Udělejte si pěšinku přesně uprostřed hlavy, směrem od čela až ke krku. Pak rozdělte vlasy pěšinkou od ucha k uchu tak, že vznikne kříž. Z jednotlivých částí udělejte buď klasický culík nebo spletený cop. Nakonec účes zafixujte lakem na vlasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama