Hlasuj v rubrice Velký soutěžky!!! Hlas se do Lovelyyy klubu!!!

Snowboarďáci

26. listopadu 2006 v 12:14 | Babetka |  Filmy
Tak tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmíků. Viděly ste rok podvraťáků? Ten mi přijde kapánek lepší!!! JÁ CHODIM S KOTKEM DO ŠKOLY, sice se tam objeví jednou za měsíc, ale stejně se mě na něj můžete zeptat!!!:-)
Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a tak konečně můžou vánoce trávit jinak než se svými otravnými rodiči. No a jelikož jsou profíci v počítačovém snowbordinku,chystají se na týdenní pobyt na horách, aby si to vyzkoušeli na vlastní kůži a přitom sbalili nějaké ty kočky. Pobyt mají zajištěný u Jáchymova bratrance. Hned u odjezdu se jim plány začnou bortit. Do jejich původní pánské jízdy se připlete Jáchymova otravná sestra Marta, která jede s nimi. Pobyt u bratrance taky není žádný med. Ten je totiž nutí dělat všemožné práce a dělá si z nich levnou pracovní sílu. Konečně se ale objevilo malé světýlko v podobě tří ostřílených snowborďaček do kterých se kluci okamžitě zamilují. Ale má to háček. O půvabné dívky mají zájem i kluci, kteří si říkají Sněžní Panteři a na prkně jsou jako doma. Proto Rendy s Jáchymem vypracují následný plán:
1) Sami se budou vydávat za zkušené snowboardisty pro které jsou české hory příliš malé.
2) Sněžné Panthery před dívkami znemožní pomocí "promyšlených" sabotáží.
3) Při svádění dívek použijí všechno - včetně odposlechu, afrodisiak, lží a dalších lehce nekalých sváděcích metod.
Díky tomu jsou stále v boji o dívčí srdce, ale čím dál tím víc se zamotávají do svých lží a trapasy se jim nevyhnou.
Ale všechno zlé je pro něco dobré, takže nakonec Rendy získá srdce vysněné Lucky a na Jáchyma zbudou hned dvě holky, Tereza a Klára.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama