Hlasuj v rubrice Velký soutěžky!!! Hlas se do Lovelyyy klubu!!!

S Orlandem Bloomem a Kirsten Dunst

28. listopadu 2006 v 9:41 | Babetka |  Super rozhovory
ORLANDO:´
Co bys nám řekl o svém novém filmu Elizabethtown?
Hraju kluka jménem Drew Baylor. Ztratí všechno, co si dokážeš představit, a cítí se fakt na dně - do té doby, než se objeví Claire. Vstoupí do jeho života a obrátí ho od základu naruby. Zavede ho novým směrem života, který si nikdy nedokázal představit.

Jak se ti s Kirsten dělalo?
Skvěle! V první řadě je to supertalentovaná herečka, navíc v jádru báječná holka. Její role má několik vrstev a zvládá je na jedničku. Claire má krásnou povahu - je jako záře. Drew je schovaný ve stínu a ona ho zvedne zpátky na světlo.
2
Těšil ses na "moderní" film?
Žádné meče! Žádný luk a šípy! Ani kostýmy! Naprostá pohoda.

Práskni nám trapas na place!
Na krásném žlutém mostě přes řeku mraky lidí sledovalo natáčení. Já tam šťastně tančím, dávám průchod citům... Takový ten okamžik, jak shazuješ pouta, která tě držela. Přesně tohle. No a přitom na tebe zírají desítky lidí a paparazzi. Nic moc.

Chtěl jsi hrát už jako teenager na střední?
Máma tvrdí, že jsem vždycky toužil být kaskadér. Hltal jsem akční seriály a chtěl zvládat podobné kousky, ale chodil jsem na hodiny dramatu. Došlo mi, že jako herec můžu zkoušet všechny možné role, kdežto jako kaskadér můžu jen létat vzduchem a mlátit sebou o zem.

Míval jsi mindráky?
Štvala mě moje dyslexie. Měl jsem pocit, že nejsem dost chytrý. Někteří lidé jsou "bedny", mají paměť, ale v běžných situacích se cítí bezradně. U mě vždycky převažoval "selský rozum" - bystré dítě, ale ve třídě spíš nepoužitelné. Občas jsem zdrhnul ze zkoušek... Prostě radši získávám zkušenosti v opravdovém životě.

Co nějaký školní průšvih?
Kolem osmi nebo devíti let mě chytla zvláštní záliba. Zvedání sukní. Přišlo mi to legrační. Pamatuju si, jak jsem za to dostával pohlavky.

Balil jsi hodně holek?
V Anglii je to s randěním jinak. Neznám moc úlety na jednu noc. Ale vyrůstání s holkama mi nevadilo, naopak. Jejich společnost mě baví.

Věříš v lásku na první pohled?
Pro každého tenhle termín znamená něco jiného. Každopádně mám takové ty "wow" momenty, to je fakt.

Jakou milou věc jsi kdy pro holku udělal?
Jde spíš o maličkosti. Nechávám různé vzkazy, květiny a roztomilé drobnosti, které udělají radost.

Co tě na holce hned odradí?
Průměrnost. Nemám rád šedé myšky z davu. Na ty nezabírám.

Představ si, že opustíš herectví. Co budeš dělat?
Mohl bych být fotograf nebo sochař. Od 16 do 18 let jsem studoval taky fotografii a sochařství, což mi šlo mnohem líp než divadlo:-).

Jak na tebe působí hysterické fanynky a vůbec sláva kolem?
Takové holky potkáš při různých událostech, premiérách a tak. Když na tebe z davu ječí: "Miluju tě," nezbývá než říct: "V pohodě, dělám to kvůli vám!" ("V Benátkách jsme spěchali na premiéru a Orlando požádal o zastavení auta, vystoupil a ochotně rozdával autogramy," pozn. režiséra Elizabethtown.)

KIRSTEN:
Jaký Orlando doopravdy je?
Je to zlatíčko. Roztomilý, stojí pevně nohama na zemi a je to ten typ floutka, které miluju. Baví mě jeho přemýšlivost a buddhistický přístup.

Jaká jsi v Elizabethtown?
Claire je strašně pozitivní osoba a vyžívá se v pomoci lidem z trablů. Trochu tlačí na pilu, ale mám ji ráda.

Jaká je tvoje definice lásky?
Viděla jsem komedii Nesvatbovi a líbí se mi, jak Rachel McAdams říká: "Pravá láska prý je, když si duše v někom najde svůj protějšek." Zbožňuju Rachel. Je strašně talentovaná. A zcela s ní souhlasím.

Který filmový polibek byl nejlepší?
S Joshem Hartnettem, protože jsem do něj byla během natáčení Vraždy panen zamilovaná. Byly to nervy. Musela jsem ho jakoby překvapit, skočit na něj a začít se milovat. No, bylo to báječné.

Jak se potýkáš s popularitou?
Každý den jsem pod palbou fotografů, jediné řešení by bylo odstěhovat se. Jenže mám v L. A. přátele a rodinu. Proč neexistuje zákon o ochraně osob před pronásledováním?
1Myslíš, že je jednodušší chodit s celebritou?
Média tě sledují dvojnásob, ale zase si rozumíte ohledně životního stylu. Nemusíš mu vysvětlovat, proč se líbáš s jiným týpkem před kamerou.

Čím si tě kluk nejvíc získá?
Když dokáže trávit čas i s mou rodinou. Pokud zapadne do světa mých přátel, je to úplně super.

Odradí tě, když...
Machruje v naleštěném autě. To nesnáším!

Co tě nejvíc rozesměje?
Moje kámošky! Taky žeru televizní show Absolutely Fabulous nebo film Team America: Světovej policajt.

Jak se odreagováváš?
Ráda chodím do kina nebo na večeři s přáteli. A miluju tancování! To je jedna z mých nejmilejších záležitostí. Právě ulítávám na songu Diamonds From Sierra Leone od Kanye Westa, jak do toho rapuje Jay-Z. Dokážu poslouchat všechno a vždycky se zblázním do nejrůznějších písniček.

Před čtyřmi lety sis zazpívala ve svém filmu Lepší společnost. Napadlo tě přihodit k herectví i roli zpěvačky?
Určitě se nevzdám herectví kvůli zpívání. Neznám zpívající herečku, která má respekt. Ve filmech si ráda zazpívám, i když jsem děsně stydlivá. Kdykoliv jsem na plátně zpívala, nahrávalo se ve studiu. Vyjít před publikum? No, to bych zešílela!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama